niuzuri

HAI ÎN ŢINUTUL DE POVESTE!

Ce faceţi sâmbătă?
Vă spun eu ce faceţi! Veniţi la târg şi la party! Evident că eu vă invit pe toţi, dar bănuiesc că domnişoarele sunt cele care vor fi în mod special interesate de târgul de fashion & more de care mă ocup. Iar domnii sunt aşteptaţi în mod special seara, la petrecere.
Să mă explic. Puneam la cale de ceva vreme împreună cu Rovena Andrei acest târg. S-a nimerit să fiu defectă înaintea lui, dar nu-i bai, că mai merge o tură de afară vopsit gardul şi înăuntru leopardul. Doar că de data asta gardul va fi doar lăcuit, având în vedere că orteza e extrem de vizibilă!
Târgul Wonderland Couture este unul care celebrează creativitatea şi reuneşte designeri de haine şi accesorii care au ceva de zis, dar şi producători de bunătăţuri dulci. La petrecerea Wonderland o să fie muzică bună, pusă de KarpovKasparov şi NinDJ.
Detaliile sunt următoarele:
*SÂMBĂTĂ, 6 NOIEMBRIE, ÎNTRE ORELE 10 ŞI 20 – TÂRGUL, ŞI DE LA 23, PETRECEREA
*POPA NAN 82, UN LOC CONSACRAT PENTRU PETRECERI COOL
*DRESS CODE: CÂT MAI ORIGINAL
*INTRAREA: 10 LEI, CU UN APEROL SPRITZ ŞI UN SHAKE NOW FOODS INCLUSE, PLUS O REVISTĂ THE ONE. BONUS: CINE VINE LA TÂRG, NU MAI PLĂTEŞTE INTRAREA LA PETRECERE.

Ne vedem în Popa Nan 82!

Leave a Comment

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.